Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elkos Group ka sjellur ëmbëlsira “My Honey” në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 02:25

Elkos Group u ka bërë një befasi banorëve të Big Brother VIP Kosova 2.

Atyre u janë sjellë ëmbëlsira “My Honey” në gjashtë shije të ndryshme: mjaltë, vishnje, fruta miks, portokall, kumbull dhe kajsi.

Këto janë për të ëmbëlsuar çdo moment të banorëve gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova 2.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.