Eliza Hoxha sërish deputete: Më keni besu e nderu, ua kthefsha me punë e përkushtim

Eliza Hoxha sërish deputete: Më keni besu e nderu, ua kthefsha me punë e përkushtim

NULL NULL
1 month më parë

Eliza Hoxha ka siguruar votat për deputete në Kuvendin e Kosovës.

Pasi KQZ shpalli rezultatet përfundimtare duke publikuar edhe listat, Hoxha shihet të ketë marrë më shumë se 10 mijë vota nga qytetarët e Kosovës.

Ajo siguroi 10 mijë e 8 vota dhe për këtë falënderoi qytetarët, njofton Klan Kosova.

Në një postim në rrjete sociale, ajo shkroi: “Më keni besu, më keni nderu e unë ua kthefsha me punë e përkushtim aq sa me ju nderu të gjithë juve dhe vendin.

Ju faleminderit për këtë mundësi të dytë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliza Hoxha (@eliza_hoxha_official)