Elita Rudi pagoi 293 euro e 73 cent për një darkë te restoranti i Nusr-Et (FOTO)

Elita Rudi pagoi 293 euro e 73 cent për një darkë te restoranti i Nusr-Et (FOTO)

NULL NULL
2 days më parë

Elita Rudi ka paguar hiç më pak se 293 euro e 73 cent për një darkë te restoranti i Nusr-Et në Turqi.

Bashkëshortja e reperit të njohur Gjiko, hëngri një hamburger prej “ari”, mish, ëmbëlsira dhe pije të ndryshme, njofton Klankosova.tv.

Pas kërkesës nga fansat e saj për të treguar se sa i shkoi fatura në këtë restorant luksoz, ai e publikoi fotografinë duke zbuluar se vetëm hamburgeri kushtoi 65 euro.