Elinel dhe Alban Skenderaj e sjellin edhe një bashkëpunim - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elinel dhe Alban Skenderaj e sjellin edhe një bashkëpunim

NULL NULL
04.04.2023 21:04
Elinel Alban Skenderaj

Elinel dhe Alban Skenderaj i kanë bashkuar forcat sërish për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarët kanë bërë të ditur sot se do të publikojnë edhe një këngë të quajtur “Boll”.

Këtë gjë e bëri të ditur reperi Elinel me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Ata e kanë edhe një bashkëpunim tjetër që quhet “Kam nevojë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco)