Valdrin Sahiti vesh Elhaidën në Eurovision - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Valdrin Sahiti vesh Elhaidën në Eurovision

NULL NULL
09.05.2015 15:28

Fituesja e ‘The Voice of Italy” Elhaida Dani, ka zbuluar stilistin që po përkujdeset për dukjen e saj në Eurosong.

Ajo përmes një postimi të saj në Instagram të ngjitur me një video, ka treguar se Valdrin Sahiti është ai që do kujdeset për dukjen e saj në këtë festival, me mbishkrimin: ”Më në fund.. Këtu keni disa të dhëna nga ajo se çfarë do të vesh në #Eurovision, dhe sigurisht ja kush është ai që do më vesh..#valdrinsahiti’

Në emisionin e sontëm Prive, që fillon në 19:00, në Klan Kosova, do të mund të informoheni më gjerësisht për fustanin e Elhaidës.

klankosova.tv

https://instagram.com/p/2dlAZonnwR/