Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elhaida Dani me version shqip të ” I’m alive”

NULL NULL
02.05.2015 20:59

Elhaida Dani ka realizuar versionin shqip të këngës së saj pjesëmarrëse në ‘Eurosong 2015’, ashtu siç ka premtuar.

“I’m alive” është kënga përfaqësuese për Shqipërinë në Eurovision dhe deri tash ka marrë shumë kritika pozitive duke u konsideruar si një nga këngët pretendente për të fituar.Kënga është nën tekst të Sokol Marsit e me muzikë të të ZzapnChriss.

Versioni shqip i kësaj kënge tashmë është lansuar në faqen YouTube.

 

https://www.youtube.com/watch?v=djh_rDLD_jE

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.