12:36, 28 Gusht 2015

Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë qënë një nga çiftet e famshme të ftuar në dasmën e Sinan Hoxhës, transmeton Klan Kosova.

Në rrjetin social Instagram këngëtari e ka postuar një fotografi së bashku më të dashurën e tij, ku të dytë u panë të veshur në mënyrë mjaft elegante.

Konkurs Pune

Lexo më shumë