Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekzekutivi jep 31 mijë euro për ish-stafin e “Civilna Zashtitës”

NULL NULL
19.04.2017 09:43

Ministria e Financave i ka ndarë 31 mijë euro për integrimin e personelit nga fondi i kontigjentit për “mbrojtjen civile” , njofton Klan Kosova.

Kjo sipas ministres për Dialog, Edita Tahirit i jep fund integrimit të strukturës “Civilna Zashtita”.

Kjo e fundit për shumë vite është konsideruar paralele me veprim në veri te Kosovës, njofton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.