20:04, 1 Qershor 2020

Para 18 vjetësh dyshohet se i kishte marr jetën bashkëshortes së tij në Gjermani.

A.V nga Hani i Elezit ishte larguar nga vendi i ngjarjes, kishte ndërruar identitetin edhe shtetin. Por, ai u kap në Itali, dhe prej atje u ekstradua për në Kosovë, njofton Klan Kosova

Kronikë e gazetares Qëndresa Sinani

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë