Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekspertët: Urinimi gjatë seksit është shumë i zakonshëm tek gratë

NULL NULL
18.09.2023 16:48
sex

Sipas ekspertëve është shumë gjë e zakonshme nëse grave iu ndodh që të urinoni gjatë kohës kur po kryeni marrëdhënie seksuale.

Ata thonë se është mirë që këtë gjë ta flisni me partnerin tuaj, në mënyrë që të merret si gjë normale.

Për të evituar çdo shqetësim të mundshëm në këtë aspekt, ekspertët këshillojnë që të bëni seks në dush, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Ekspertët gjithashtu sugjerojnë që të urinoni para seksi, sepse sipas tyre, kjo është një mënyrë tjetër për të shmangur urinimin gjatë këtij akti.

Pra, ju duhet të zbrazni fshikëzën tuaj para dhe pasi të filloni të kryeni marrëdhënie intime me partnerin tuaj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.