Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekspertët: Prilli, muaji i seksit për të gjithë

NULL NULL
01.04.2023 00:30
Prilli
Prilli

Ekspertët kanë thënë se në muajin prill mund të prisni që nxehtësia në jetën tuaj të dashurisë të kthehet.

Sipas tyre, në thelb ky është një muaj i seksit për, siç janë shprehur ata, të gjitha shenjat e horoskopit.

Ata kanë thënë se muaji prill është muaj i argëtimit dhe e konsiderojnë atë si të tillë që i jep kuptim të ri jetës suaj, sidomos asaj seksuale, shkruan Women’sHealth, transmeton Klankosova.tv.

“Ekziston një nxitje vërtet e fortë për të ecur përpara dhe për të vazhduar me të”, janë shprehur ata.

Sipas tyre, ia vlenë që në këtë periudhë, nëse nuk e keni gjetur akoma, ta gjeni dashurinë apo partnerin tuaj.

Por, ata sugjerojnë që edhe t’i bashkoheni aplikacioneve të takimeve, apo thjeshtë të përdorni një lodër seksi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.