Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekspertët: Nëse bisedat në çift po bëhen negative, është koha t’i jepni fund lidhjes tuaj

NULL NULL
21.09.2023 14:14
ndarja

Sipas ekspertëve të lidhjeve të dashurisë, ndarjet zakonsisht përballohen shumë vështirë.

Por, sipas tyre, ato mund të ndodhin për arsye të ndryshme dhe ka disa shenja që tregojnë se është kohë t’i jepet fund një lidhjeje.

Shenja kryesore sipas tyre është ajo e negativitetit në bisedat që i zhvilloni, shkruan The Independent, përcjell Klankosova.tv.

Sipas ekspertëve, nëse nuk jeni në gjendje të flisni me partnerin tuaj për ndonjë gjë pa u grindur, atëherë është një shenjë e madhe paralajmëruese për ta përfunduar atë lidhje.

Tjetër është edhe ajo që nëse e gjeni veten duke justifikuar sjelljen e keqe të një partneri, ndoshta për miqtë ose anëtarët e familjes, është gjithashtu një shenjë se marrëdhënia juaj mund të jetë bërë toksike.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.