0:36, 11 Korrik 2020

Nesër nga ora 09:00 Asociacioni i Komunave të Kosovës do të mbajë takim virtual mes kryetarëve të komunave dhe kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti.

Në këtë takim do të diskutohet situata me pandeminë Covid-19 që po mbizotëron në Kosovë.

Klan Kosova mëson se krerët e komunave do ta thonë fjalën e tyre rreth mundësisë për shpalljen e Gjendjes së Jashtëzakonshme në vend, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë