Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

EKSKLUZIVE: Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
nga Yllnora Elshani 25.09.2023 22:01

Pamje ekskluzive se si terroristët serbë largohen nga Manastiri i Banjskës në Zveçan gjatë ditës së djeshme, pasi sulmuan me armë zjarri Policinë e Kosovës në fshatin Banjskë, duke lënë të vrarë rreshterin Afrim Bunjaku, janë publikuar përmes regjistrimit me dron.

Pamjet janë bërë publike nga agjencia e lajmeve Associated Press, dhe të njëjtat i gjeni më poshtë, transemton klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.