EKSKLUZIVE: Begu, Sokoli, NATO dhe Juniku nuk janë dorëzuar! - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

EKSKLUZIVE: Begu, Sokoli, NATO dhe Juniku nuk janë dorëzuar!

NULL NULL
11/05/2015
Klan Kosova ka siguruar informacione se Mirsad Ndrecaj (komandant NATO), Sami Ukshini (komandant Malisheva), Beg Rizaj (komandant Begu) dhe Demë Shehu (Juniku), nuk janë dorëzuar e as nuk janë arrestuar.

Gjatë ditës së hënë, mediat kanë raportuar për dorëzimin dhe prangosjen e udhëheqësve të grupit të armatosur që luftuan në Kumanovë.

Mirëpo, sipas informacioneve të televizionit Klan KosovaMirsad Ndrecaj (Komandant NATO), Sami Ukshini (Komandant Malisheva), Beg Rizaj (Komandant Begu) dhe Demë Shehu (Komandant Juniku) – nuk janë dorëzuar e as nuk janë arrestuar.

 

klankosova.tv

Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj - Klan Kosova