Ekipet Olimpike të Kosovës dhe Shqipërisë pozojnë së bashku - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekipet Olimpike të Kosovës dhe Shqipërisë pozojnë së bashku

NULL NULL
10/01/2020

Ekipet Olimpike të Kosovës dhe Shqipërisë kanë pozuar së bashku gjatë ceremonisë hapëse të Lojërave Olimpike Dimërore për të Rinj “Lozana 2020”.

Në këtë fotografi shihen edhe tifozë të shteteve të huaja teksa mbajnë flamurin e Kosovës dhe të Shqipërisë.

klankosova.tv