Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekipet Olimpike të Kosovës dhe Shqipërisë pozojnë së bashku

NULL NULL
10.01.2020 21:21

Ekipet Olimpike të Kosovës dhe Shqipërisë kanë pozuar së bashku gjatë ceremonisë hapëse të Lojërave Olimpike Dimërore për të Rinj “Lozana 2020”.

Në këtë fotografi shihen edhe tifozë të shteteve të huaja teksa mbajnë flamurin e Kosovës dhe të Shqipërisë.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.