Egzon Fazliu shënon ndaj ish-skuadrës, por nuk feston (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Egzon Fazliu shënon ndaj ish-skuadrës, por nuk feston (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 06.05.2023 16:36

Egzon Fazliu realizoi i pari në ndeshjen e Albi Mall Superligës së Kosovës në futboll në mes të Trepçës`89 dhe Drenicës.

Ai nuk festoi pasi ia dha një nga goditjet e fundit ish-klubit të tij të cilin tashmë as matematika nuk i mban dot në elitën e futbollit kosovar.