Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Efekti Kader, banorja e re që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:37
kader
kader

Kaderi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, e cila të premten u bë pjesë e shtëpisë.

Ajo ka qenë një banore që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2, përcjell Klankosova.tv.

Që në hyrje të saj, ka pasur shumë reagime nga vajzat e shtëpisë dhe sonte në Prime është shfaqur klipi me reagimet e plota të tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme