Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edonën s’e zuri gjumi mbrëmë, i fliste veç kamerës së Big Brother (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 12:26
Edona

Edonën mbrëmë nuk e kishte zënë gjumi.

Ajo qëndroi në oborrin e shtëpisë, dhe bisedoi me kamerën.

Në një momenti iu drejtua kamerës duke i thënë “ ta ha zemrën”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.