Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona tregon për një grua të lagjes në Vraniq që bënte “sehire” (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:25
Edona

Natën e djeshme, banoret e Big Brother VIP Kosova, Monika dhe Edona kanë biseduar rreth një teme intersante, atë të magjisë së zezë.

Edona ka treguar një histori që i ka ndodhur më parë në lagjen Vraniq, për një grua që bënte ‘sehire’.

E Monika është shprehur e frikësuar nga hapja e kësaj teme.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.