Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona tregon çmimin e syzeve të saj (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:35

Edona sot i ka bartur një palë syze interesante të cilat u komentuan nga një pjesë e banorëve.

Ajo derisa fliste me ata për syzet e saja u tregoi edhe çmimin.

“Janë syze origjinale, nga 410 euro i kam marrë me zbritje në 210 euro”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.