Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona tenton t’i thotë diçka “Vëllait të Madh” përmes mimikave (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:39
edona

Edona James ka kaluar pak kohë me Monikën.

Ajo më pas është afruar tek kamera dhe ka tentuar t’i thotë diçka “Vëllai i Madh”, përcjell Klankosova.tv.

E këtë gjë ajo ka tentuar ta bëjë me anë të mimikave.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.