Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona tallet pak me Lindën: Pas pak niset autobusi për Pozheran (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 15:41
Edona

Edona është tallur pak me Linditën, ajo i tha se “edhe pak është autobusi për pozheran”.

Lindita duke qeshur i tha se “unë nuk shkoj në pozheran, se kam askënd janë jasht”.

Gjithashtu i tha se “unë shkoj me taksi kam pare me pagu taksin”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.