Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona shtrembëron Blerandon: Ky veç rren (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 17:22
blerando

Edona ka thënë për Blerandon se gënjen.

“Kur të gënjen njeri shumë si Blerando duhet me nominu” ka thënë ajo.

Gjithashtu tha se ai fol vetëm palidhje.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.