Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona shkakton të qeshura tek banorët duke e imituar Bucin (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:30

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona James duket se është e zonja në fushën e aktrimit.

Kjo pasi që gjatë pasdites së sotme, ajo e ka imituar Bucin, mënyrën sesi ai ecë si dhe se si ai vrojton.

E banorët janë shkrirë së qeshuri nga imitimi i realizuar prej Edonës, derisa edhe ju mund ta shihni atë, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.