Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona revoltohet fortë nga aroma e qepëve në dhomën e gjumit (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:29

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona është revoltuar pafund, pasi Ganiu kishte fërkuar me qepë shtretërit e dhomës së gjumit.

Ajo është treguar e ashpër, derisa ka kërkuar largimin e tyre, por jo vazhdimin me loja të tilla, si ajo me qepë.

“Nëse nuk ke lojë, shkelja në shtëpi”, ka thënë Edona.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.