Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona përqafon Adrin dhe i thotë se është seksi (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:46

Edona dhe Adri kanë bërë një plan të cilin nuk po duan ta zbulojnë deri të premten.

Ata dy janë kapur në dhomën e grimit teksa bisedonin me zë të ulët, dhe me Adrin që i lutej Edonës të mos zbulojë asgjë, njofton Klankosova.tv.

Pasi kanë dalë nga aty, Edona përqafoi Adrin në dhomën e gjumit dhe i tha se është seksi.

Adri qeshi dhe aktroi sikur nuk di gjë.

Ndiqni momentin përmes videos së mëposhtme.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.