Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona përplaset me Azemin (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:00
edona
edona

Një përplasje ka ndodhur mes dy banorëve të BBVK-së, Edonës dhe Azemit.

Në një moment, Edona i ka thënë atij se askush nuk po flet me të, përcjell Klankosova.tv.

“Askush nuk po flet me ty më”, është shprehur Edona.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme