Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona nervozohet me Blerandon, tregon çka i tha kapitenit (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 17:02

Edona është nervozuar me Blerandon keq sot.

Ajo ka thënë se ai është duke i tejkaluar kufijtë e kapitenit.

“Jam nervozuar me Blerandon i ka qu hunt, ai po më ‘sunon’. I thash të shpëton nga nominimi që je kapiten këtë javë, javën tjetër do të të nominojë”.

“Nuk kom me lanë me u bo kapiten më, me mua nuk mundet ia msheli menjëherë. E kam duru tash më nuk ka”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.