Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona nervozohet keq me Ganiun: Shkelja, hajt shkelja (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 17:21

Edona derisa ishte duke u treguar sot banorëve se ishte zemëruar me Ablyn dhe Blerandon, u nervozua më shumë edhe me Ganiun.

Kjo pasi ai e ngacmoi kur fliste, ajo i tha atij të largohet se nuk dëshiron t’i jap vëmendje.

“Shkelja, hajt, shkelja. Nuk dua të të jap vëmendje që të dalësh në ‘Prime’”.

“Merri vendosi në xhepa disa gurë”, i tha Edona, Ganiut./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.