Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona nervoze me mëngjes, kapet me Azemin dhe Lindën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:40
edona

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James me mëngjes është zgjuar nervoz, pasi siç tha ajo nuk ka mundur të flejë mirë për shkak të gërhimës së Azemit.

Linda ka qenë ajo që është përfshirë në diskutimin mes Azemit dhe Edonës, ku kjo e fundit i ka thënë që të mos përzihet.

Madje, Edona e ka quajtur Lindën të pafytyrë, përcjell Klankosova.tv.

“Edhe ti mos u përzijë. E pafytyrë”, është shprehur Edona, drejtuar Lindës.

Edona ka vazhduar edhe më tej diskutimin me Azemin, duke i thënë që të rritet.

“Nuk flet me mua kur të duash, sepse nuk të dëgjoj. Rritu pak”, është shprehur Edona.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.