Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona: Në Tahiti njerëzit janë aq të mirë, s’kanë para por qeshin gjithë ditën (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 02:00

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, ka zgjedhur fjalët më të mira për njerëzit në një vend të largët nga Kosova, veç se super luksoz.

Bëhet fjalë për Tahitin, ishulli n më të madh në Polinezinë Franceze, ku Edona thotë se njerëzit janë shumë të dashur.

“Kam qenë në Bora-Bora e Tahiri. Në Tahiti njerëzit s’kanë para, por janë tepër të mirë, qeshin gjithë ditën dhe nuk të shikojnë keq”, ka thënë Edona pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.