Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona: Kur më shkruajnë burrat e martuar, ua bëjë bllok (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:53

Kjo javë u solli diskutime dhe debate banorëve të shtëpisë nga një prank që u kanë bërë Edona dhe Adri.

Kjo erdhi si ide nga Adri për ta bërë xheloze Ilirjanën të fejuarën e tij se kinse Edona ka pëlqim ndaj tij.

E kur kjo u kuptua sonte në ‘Prime’ se është prank, Edona ka thënë kurrë nuk do t’ia bënte një gjë të tillë që t’ia merrte bashkëshortin dikujt.

“Kur më shkruajn burrat e martuar, ua bëjë bllok”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme