Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona komenton përjashtimin e Metit: Një konkurrent më pak (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 23:36

Pas përjashtimit të Metit nga aventura televizive në Big Brother VIP Kosova, banorët kanë vazhduar të diskutojnë rreth tij.

E një reagim karshi këtij zhvillimi në BBVK, e kishte edhe Edona, e cila kishte pasur disa përplasje me Metin.

“Një konkurrent më pak”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje, ndiqeni linkun në videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme