Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona: Kam pas dhimbje në zemër, pasi ja hodha rrobat në ujë Ganiut (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 02:09

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Edona e ka komentuar veprimin e saj të hedhjes së rrobave të Ganiut dhe Bleros në pishinë.

Ajo ka thënë se ka ndjerë “dhimbje në zemër, pas hedhjes së tyre”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.