Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona i tregon Kaderit për befasinë e Motrave Mustafa që i bënë për ditëlindje (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:26

Edona ka folur me Kaderin për këngën e preferuar shqipe.

Ajo i tha asaj se këngëtaret më të pëlqyera për të janë Motrat Mustafa dhe se kënga e preferuar është “Manastiri”.

“Hit e kemi bërë këtë këngë edhe në shtëpi e kemi kënduar shumë”, tha ajo.

Po ashtu e përmendi befasinë që është bërë nga Vëllai i Madh për të, pasi Motrat Mustafa kënduan muzikë live për të./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.