Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona i thotë atë që nuk ja tha askush për Albën, Azemit, i tregon diçka edhe për Gani Gërminë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:04
edona

Edona James ka bërë një bisedë me Azemin, duke i folur kështu për Albën.

Ajo gjithashtu i foli atij pak edhe për Gani Gërminë, përcjell Klankosova.tv.

“Gania është shtis”, është shprehur Edona me Azemin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.