Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona “hidhërohet” pak me “Vëllain e Madh” (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 11:52

Edona James është “hidhëruar” pak me “Vëllain e Madh”.

Kjo gjë ndodhi pasi banorët janë të detyruar të shkruajnë 600 herë “unë nuk do t’i thyej rregullat e Big Brother” në një fletore, pasi që nga fillimi i edicionit të dytë ka pasur goxha ofendime.

“Ani ani Vëlla i Madh, kurrë s’ka me të puth më”, tha Edona, e cila përtonte të shkruante 600 herë, pasi siç tha ajo, nëse ndodh sërish ajo do të vdesë, njofton Klankosova.tv.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.