Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona heq dorë nga Adri, ka një porosi për Ilirjanën (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:22
edona
edona

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona është shprehur se ka hequr dorë nga Adri.

Ajo i ka thënë Ilirianës se nuk po e do më Adrin, përcjell Klankosova.tv.

“Jo nuk po e du më”, është shprehur Edona James.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme