Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Edona është lojtare e mirë, po na bën të gjithëve me qesh prandaj po zgjidhet favorite”, thotë Buci (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 21:44

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci e ka komentuar lojën e Edonës brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Buci e ka cilësuar Edonën si “lojtare të fortë”, derisa ka thënë se dhuntia e saj për t’i bërë banorët dhe popullin për të qeshur, është ndër arsyet se pse po zgjidhet “konkurrentja favorite”.

“Edona është lojtare e mirë. Din me lujtë, din me na bë me qesh”, ka thënë Buci pos tjerash, teksa banorët e tjerë janë pajtuar me të.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme