Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona e quan Shqipën “Lady Gaga” (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:57
edona

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James, ka pasur një diskutim me Shqipen.

Ajo i ka thënë se Shqipja ka dalë keq në publik, përcjell Klankosova.tv.

Më pas, me ironi, Edona e ka quajtur Shqipen “Lady Gaga”.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.