Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a? (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 14:57

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon.

Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë.

“Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes.

Kurse, Shqipja ia ktheu: “ Po jam dashuruar aq shumë sa nuk mundem të rri pa të”, këto ishin fjalët me ironi që ia ktheu banorja Edonës./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.