Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona dhe Lumbardhi më afër njëri-tjetrit se kurrë, qëndrojnë së bashku në shtrat (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:07
edona

Edona dhe Lumbardhi janë shfaqur shumë afër njëri-tjetrit.

Ata kanë qëndruar së bashku edhe në shtrat, shkruan Klankosova.tv.

Ndërkaq, Besi dhe Santiana i kanë ngacmuar ata të dy.

Ndërkaq edhe Besi dhe Santiana kanë zhvilluar disa biseda, teksa qëndronin bashkë në shtrat.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.