Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona dhe Lumbardhi gjithmonë e më afër, qëndrojnë të përqafuar në oborrin e shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:18
lumbardhi

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Lumbardhi kanë qëndruar edhe më afër.

Ata kanë qëndruar të përqafuar në oborrin e shtëpisë, përcjell Klankosova.tv.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.