Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona, Besi, Azemi dhe Shqipja flasin për forma trupore (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 16:13
banorët

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Edona, Besi, Azemi dhe Shqipja kanë kaluar kohë së bashku.

Ata me njëri-tjetrin kanë folur në lidhje me format trupore, përcjell Klankosova.tv.

Për të dëgjuar bisedën e plotë të tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.