Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona – banoreve: “5 javë do të flisni për mua kur të dal” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 12:41

Vajzat e shtëpisë më të famshme në vend janë mbledhur në dhomën e gjumit ku edhe kanë diskutuar për shumë tema.

Gjatë bisedave, Edona ka ndërhyrë dhe tha se kur të dalë nga shtëpia, banorët do të flasin 5 javë për të, njofton Klankosova.tv.

“Egal, e kësi sene”, tha Edona duke përmendur shprehjet e saj të cilat tashmë janë bërë virale në rrjete sociale.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme