14:12, 2 Dhjetor 2019

Edon Zhegrova shkëlqeu mbrëmë me Baselin në fitoren 3-0 kundër Young Boys.

Ylli kosovar realizoi një gol të bukur dhe asistoi te një gol tjetër në këtë ndeshje.

Ai gjithashtu bëri një paraqitje shumë të mirë duke bërë driblingje dhe spektakël në fushë.

Kjo është hera e tretë në këto pakë javë që ka luajtur si startues që Zhegrova zgjidhet në formacionin e javës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë