Edicioni Special: Shkëlzen Gashi

Edicioni Special: Shkëlzen Gashi

NULL NULL
1 muaj më parë

Në edicionin e sotëm të emisionit Edicioni Special në Klan Kosova do të jetë i ftuar Shkëlzen Gashi i cili do të flasë për librat e “Projekti i Historisë së Përbashkët”.

Sipas Shkëlzen Gashit, autori Frashër Demaj ka masakruar historinë e Kosovës dhe Masakrën e Reçakut e ka prezantuar si incident.

Ai po ashtu do të flasë për zhvillimet e fundit në vend.

Ndiqeni Edicionin SpecialKlan Kosova duke filluar nga ora 23:05.

Mos e humbisni.

klankosova.tv