Edicioni Special: Mërgim Lushtaku - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edicioni Special: Mërgim Lushtaku

NULL NULL
30/11/2021

Sonte nga ora 23:00 në Edicion Special, i ftuar është deputeti nga radhët e PDK-së, Mërgim Lushtaku.

Ai do të flasë për ndërrimin e pushtetit në Skënderaj, emërimin e Bashkim Jasharit në krye të FSK-së, dhe punën e Kuvendit të Kosovës.

Ndiqeni Edicionin Special nga ora 23:00!