Edicioni Special: Hykmete Bajrami dhe Ardian Arifaj

Edicioni Special: Hykmete Bajrami dhe Ardian Arifaj

NULL NULL
6 days më parë

Sonte në Edicion Special diskutohet për miratimin e buxhetit me deputeten e LDK-së, Hykmete Bajrami.

Derisa në pjesën e dytë të emisionit diskutohet për vizitën e të dërguarit Special të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak dhe takimet e tij me krerët e shtetit me ish-këshilltarin e presidentit Hashim Thaçi, Ardian Arifaj.

Mos e humbisni!